Targi sztuki i designu – kwiecień '24

Targi sztuki i designu – kwiecień '24

« wróć

Zapraszamy na kolejną edycję Targów sztuki i designu, które odbędą się 21 kwietnia w godzinach 11:00–17:00 w Akademickim Centrum Designu. Ponownie na stoiskach znajdzie się mnóstwo obrazów, fotografii, wyrobów ceramicznych, biżuterii, grafik czy innych prac artystycznych godnych zakupu. I tym razem będzie to doskonała okazja dla wystawców na zaprezentowanie i sprzedaż swoich dzieł oraz wzajemną wymianę doświadczeń, a dla osób kupujących – dzień spędzony w miłej atmosferze Księżego Młyna, i pośród wielu wpadających w oko przedmiotów.

Do wystawienia swoich prac zapraszamy studentów i studentki szkół artystycznych. Chętne osoby prosimy, aby kontaktowały się z Patrycją Krzyczman – specjalistką ds. edukacji artystycznej w ACD (nr tel. +48 503 966 989, adres e-mail: patrycja.krzyczman@asp.lodz.pl).

Stoiska rozmieszone będą na zewnątrz, obok budynku ACD.

O 12:00 rozpoczną się bezpłatne warsztaty nawiązujące do naszej wystawy "Miejsca żywe i wyobrażone". Poprowadzą je studentki edukacji artystycznej Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi – Adrianna Malinowska i Klementyna Lewandowska.

Kolejne edycje naszych targów odbędą się 16 czerwca, 21 lipca, 18 sierpnia, 15 września, 20 października oraz 7 grudnia – za każdym razem w niedzielę.

Targi są częścią cyklicznego wydarzenia "Stacja Księży Młyn – targ staroci, rękodzieła i sztuki użytkowej" organizowanego przez Fundację Przędzalnia Sztuki.

 

 

-------------

Identyfikacja wizualna:

dr Piotr Gryz

Miejsce:

Akademickie Centrum Designu

ul. Księży Młyn 13/15

(wejście od ul. Księży Młyn)