Blog

Człowiek Przyszłości 2052

27
Lis
  • #konferencja

Akademickie Centrum Designu po raz kolejny patronuje wydarzeniu Eco Make, które odbędzie się 30 listopada 2020 r. w formule online.  Serdecznie zapraszamy do oglądania transmisji na żywo.

Czytaj więcej

Design 32 - projekty ASP Kraków

27
Maj

Przez kolejne dni prezentowaliśmy projekty dyplomowe wybrane przez 8 publicznych uczelni artystycznych w Polsce. Dzisiaj ostatnia prezentacja przed wystawą - projekty studentów Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Czytaj więcej

Design 32 - projekty UAP

25
Maj

Przez kolejne dni prezentujemy projekty dyplomowe wybrane przez 8 publicznych uczelni artystycznych w Polsce. Zaglądajcie codziennie! Dzisiaj prezentacja projektów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu!

Więcej

Design 32 - projekty ASP Katowice

23
Maj

Przez kolejne dni prezentujemy projekty dyplomowe wybrane przez 8 publicznych uczelni artystycznych w Polsce. Zaglądajcie codziennie! Dzisiaj prezentacja projektów Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach!

Więcej

Design 32 - projekty ASP Gdańsk

24
Maj

Przez kolejne dni prezentujemy projekty dyplomowe wybrane przez 8 publicznych uczelni artystycznych w Polsce. Zaglądajcie codziennie! Dzisiaj prezentacja projektów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku!

Więcej