Warsztaty dla dzieci, młodzieży i ekspertów

« wróć

Akademickie Centrum Designu planuje od nowego roku akademickiego  wprowadzić ofertę warsztatów dla dzieci, młodzieży i doświadczonych ekspertów.

W jej ramach odbędą się m.in. warsztaty Małego Designera skierowane dla dzieci ze szkół podstawowych oraz warsztaty Młodego Designera dla młodzieży licealnej. Z kolei do ekspertów oraz dydaktyków adresowane będą warsztaty pod nazwą Akademia Mistrzów. Uczestnicy będą korzystać z bogato wyposażonych nowoczesnych sal warsztatowych.

Akademia Małego Designera 

Warsztaty dla najmłodszych uczestników będą składały się z dwóch części. W części poznawczej dzieci będą zapoznawały się z całym procesem powstawania pięknych przedmiotów od wymyślenia idei, poprzez makietowanie i modelowanie do wyprodukowania. W części warsztatowej będą uczestniczyły w procesie kreowania nowego produktu. Zapraszamy dzieci w wieku 7-9 lat w grupach max. 30 osobowych. 

Akademia Młodego Designera

Warsztaty Młodego Designera skierowane są dla starszych uczestników, uczniów w wieku 15-18 lat. Podczas warsztatów przekażemy ideę kreatywnego myślenia i twórczego rozwiązywania problemów. 

Szkoły podstawowe i ponadpodstawowe mogą rezerwować terminy warsztatów pod adresem e-mailowym: biuro@acdesign.com.pl

Akademia Mistrzów

Warsztaty skierowane są do ekspertów, dydaktyków oraz studentów. O terminach i tematach warsztatów będziemy informowali z wyprzedzeniem.